O mnie

Wszystko zaczęło się w sierpniu 2014 roku, kiedy wyjechałam do Włoch. W ramach Wolontariatu Europejskiego pracowałam w Urzędzie Miasta Bolonii w Dziale Promocji Sportu i Zdrowia. To właśnie wtedy zrozumiałam, co chcę robić w życiu. W Bolonii spędziłam rok, zwiedziłam cały kraj, poznałam wspaniałych oraz inspirujących ludzi. Ich styl życia nauczył mnie cieszyć się chwilą, żyć w zgodzie ze sobą i robić to, co kocham najbardziej. Po powrocie wiedziałam już, co chcę stworzyć, co dać od siebie.

Zanim powstała ANDIKA wyjechałam na 2 miesiące do Kenii. Ta podróż zmieniła mnie i utwierdziła w drodze, którą miałam za chwilę obrać. Kenijczycy nigdy się nie poddają i są zawsze szczęśliwi. Przede wszystkim jednak niczego się nie boją, zwłaszcza porażki. Odwaga, wsparcie oraz miłość, jaką od nich dostałam sprawiły, że 12 czerwca 2016 roku we Wrocławiu powstało moje małe studio kreatywne.

Językami urzędowymi w Kenii są angielski oraz suahili i to właśnie z niego wybrałam słowo, które najlepiej oddaje moją pasję – ANDIKA, czyli pisanie. Drugim znaczeniem tego wyrazu jest nakrywanie do stołu i do takiego “stołu” zapraszam. Pełnego ciepłych słów, smacznych opowieści oraz apetycznych skojarzeń.

ANDIKA pr&copywriting to studio kreatywne, w którym oferuję pełną obsługę marek w zakresie copywritingu, social media i PR. Firmę prowadzę samodzielnie, ale współpracuję ze specjalistami, którym mogę zaufać. Dbamy o relację z mediami, treści na strony www, blogi i do prasy, profile na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie oraz wiele innych. Nie zamykamy się na nowości i wyzwania, bo to one napędzają nas do działania.

 

Masz pytanie? Napisz na katarzyna@andika.pl, chętnie porozmawiam nie tylko o pisaniu ♥

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Twitter